Підготовка до TATTOO COLLECTION 2017: Петро Іщенко розповів про останні новини

Чому українська тату-культура чекає на наймасштабнішу тату-подію країни? Бо TATTOO COLLECTION 2017 – це більше 15-ти тисяч відвідувачів, сотні метрів людського тіла, яке покриється татуюванням, 300 майстрів художнього татуювання з усього світу на одному майданчику, десятки літрів фарби під шкірою! Саме тут людське тіло стане справжнім арт-об’єктом, живим полотном для творчості – татуювання, боді-арту та пірсингу.

Нагадуємо, що TATTOO COLLECTION 2017 стартує вже у цю п’ятницю (19 травня) у Києві. Саме з даного приводу ми поспілкувалися з одним із організаторів заходу – Петром Іщенком.

Доброго дня, Петро. Перше питання не зовсім стосується Tattoo Collection . На вулиці чудова погода, чи допомагає така атмосфера готуватися до Collection ?

Доброго дня! Погода зараз примхлива і не завжди весняна, але, незважаючи на це, підготовка триває. Сподіваюсь, що під час фестивалю буде гарна та сонячна погода))

Ви задоволені тим, як проходить підготовка до Tattoo Collection?

З кожним роком фестиваль зростає в масштабах та в рівні проведення. Вже зараз ми паралельно готуємося до наступного фестивалю. Повністю задоволеним бути не можу, бо завжди є якісь обставини, що ускладнюють підготовку. Наша команда багато працює, щоб зробити справжнє свято для майстрів та відвідувачів заходу.

Що в підготовці до такого грандіозного тату-свята є найскладнішим?

Найскладніше – це організувати творчих людей – тату-майстрів. До кожного з них потрібен індивідуальний підхід ))

Яку кількість учасників і з яких країн ви очікуєте?

Ми очікуємо біля 300 майстрів з різних країн. У цьому році представлені такі країни, як: Україна, Білорусь, Польща, Португалія, Німеччина, Великобританія, Ірландія, Австрія, Данія, Нідерланди.

Чому для вас важливо організувати цей масштабний захід із такою вибуховою розважальною програмою?

Я був на різних тату-фестивалях в Україні, Білорусі та Європі. В Європі інший формат проведення тату-конвенцій, мистецтво татуювання там розвинено більш давно, тому на фестивалі майстри приїздять, перш за все, працювати. В Україні мистецтво татуювання тільки починає свій розвиток. Головна мета тату-фестивалів в Україні – це популяризувати мистецтво татуювання, змінити стеріотипи з цього приводу у пересічного громадянина. Тату – це мистецтво, а не зеківська «наколка». Головний акцент робиться на учасниках та конкурсних роботах фестивалю, а шоу-програма – це приємний бонус для всіх.

Які призи та подарунки ви готуєте для учасників заходу?

У цьому році, вперше за всі роки проведення фестивалю, ми підготували особливий приз для переможця фестивалю – мотоцикл (справжній) Harley Davidson Sportster від Harley Davidson Kyiv! Це не означає, що тепер щороку будуть такі призи )) так склались зірки, і 13-й фестиваль стане насправді щасливим для переможця! Також в цьому році великий призовий фонд (близько 25к $) в номінаціях фестивалю від спонсорів – Eternal Ink, Intenze Tattoo Ink, Eikon, Bishop Rotary, Mom’s Tattoo Ink, Nocturnal Ink.

Що ви побажаєте учасникам і гостям Tattoo Collection?

Всім побажаю яскравих вражень, емоцій та позитиву на Tattoo Collection 2017! До зустрічі на фестивалі! 19-21 травня, Київ, ВДНГ,   пр-т. Глушкова, 1, 19-й павільон.

Редакція Ukrainian tattoo media теж планує побувати на фестивалі та отримати свою порцію гарних вражень від цього заходу. Чекаємо на всіх!