Під обстрілами у Харкові продовжує працювати єдиний тату-магазин!

24 лютого Харків, одне з перших міст України, яке відчула на собі військові дії з боку російської федерації. На даний момент місто продовжує зазнавати ракетних ударів та авіаційних бомбардувань, але не зупиняється і намагається підлаштувати своє життя до військових реалій.

До війни Харків був одним із центрів тату-культури в Україні завдяки чудовій школі татуювання та найбільшій тату-конвенції в країні. Але агресивна політика північного "сусіда" привела до того, що місто залишило величезну кількість людей, зокрема тату-майстрів.

Але тату-культура у місті продовжує свій розвиток. Яскравим прикладом такого є робота магазину тату-обладнання Make Tattoo. Магазин знаходиться у підвальному приміщенні старої будівлі у самому центрі міста та має масивні стіни. У цьому приміщенні набагато безпечніше, ніж у більшості районів міста. Так і подумала Марина (продавець магазину) і тимчасово переїхала і перевезла свою сім'ю і котів жити в цей притулок.

Чому дуже раді місцеві майстри, які продовжують працювати у небезпечних умовах. Адже тепер проблема у витратних матеріалах, плівки, що загоює, і антисептиках відпала сама собою! На подяку за працю Марини майстри приносять смакоту для дівчини та її котів. Ось так незважаючи на біль війни харків'яни намагаються викручуватись і продовжувати хоч якось радіти звичним дрібницям, а магазин тату-обладнання Make Tattoo допомагає їм у цьому.